Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

Telefon: 0456 233 1000

Fax: 0456 233 1083

Web Sitesi: http://tde.gumushane.edu.tr/

  • Eski Türk Dili Anabilim Dalı
  • Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı
  • Türk Halk Edebiyatı Anabilim Dalı
  • Yeni Türk Dili Anabilim Dalı
  • Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı
Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yıldırmış Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr 6090
Doç. Dr. Fatih Yalçın Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü fyalcin@gumushane.edu.tr 6076
Kemal Balki Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü kemalbalki@gumushane.edu.tr 6075
Doç. Dr. Cihangir Kızılözen Eski Türk Dili Anabilim Dalı cihangir.kizilozen@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yıldırmış Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Musa Tılfarlıoğlu Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı musa.tilfarlioglu@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Işık Bağrıaçık Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yesimisik@gumushane.edu.tr 6132
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Selman Yiğit Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ahmetselman.yigit@gumushane.edu.tr 6111
Arş. Gör. Gül Nihal Kul Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı gulnihalinal@gumushane.edu.tr 6459
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yıldırmış Türk Halk Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr 6090
Dr. Öğr. Üyesi Engin Gökçür Yeni Türk Dili Anabilim Dalı engingokcur@gumushane.edu.tr 6077
Arş. Gör. Mesut Kürüm Yeni Türk Dili Anabilim Dalı mkurum@gumushane.edu.tr 6137
Öğr. Gör. Nihan Budak Yeni Türk Dili Anabilim Dalı nihanbudak@gumushane.edu.tr 6121
Arş. Gör. Fatih Uyar Yeni Türk Dili Anabilim Dalı fatihuyar@gumushane.edu.tr 6120
Arş. Gör. Dilek Yalçın Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı dilek.yalcin@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Zehra Yazbahar Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı zyazbahar@gumushane.edu.tr 6351
Doç. Dr. Fatih Yalçın Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fyalcin@gumushane.edu.tr 6076
Dr. Öğr. Üyesi Yakup Topal Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yakuptopal@gumushane.edu.tr 6126
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Ayyıldız Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı mustafaayyildiz@gumushane.edu.tr 6104
Arş. Gör. Haci İbrahim Güney Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ibrahimgny@gumushane.edu.tr 6115